Jazz 1333 white
[Diego Fortunato]
Descripción
The Vibia Jazz 1333 is very modern and compact. It is the largest table lamp in this series. The Jazz 1333 has a total height of 72.5 cm. The lampshade has a diameter of 45 cm and a height of 30 cm. The lamp stand gives it with 26 cm diameter the necessary stability. It is available in white
Tecnología
| País de origen |
España |
|---|---|
| Fabricante | Vibia |
| Diseñador | Diego Fortunato |
| Índice de protección / Protección IP | IP20 |
| Contenido del paquete | Leuchtmittel/Bulb |
| material | aluminio, polietileno, vidrio optico |
| longitud del cable | 150 cm |
| Base / Portalámparas | E27 |
| conectividad | en la delantera |
| Versión | blanco mate |
| Diamètre de l'ombre | 45 cm |
| Altura de pantalla | 30 cm |
| Dimensiones del soporte de la lámpara | ∅ 26 cm |
| El rendimiento del sistema | 4 x 12 Watt (max.) |
| Dimensions | H 73 cm |
España