Rana Grondspieslamp
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Rana |
| Kabelkleur | zwart |
| Kleurtemperatuur in kelvin | 2700K |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP54 |
| LED | inbegrepen |
| LED vervangbaar | ja |
| Materiaal | Aluminium, gietaluminium, roestvrij staal, opaalkleurige acrylplaat |
| Vermogen in watt | 1 x LED 6 W |
| kabellengte | 250 cm |
| Lichtstroom in lm | 550 lm |
| diameter | 12 cm |
| Dimensions | Ø 12 cm | B 12 cm | H 55 cm |
