Faro Plafondlamp G
[Oriano Favaretto]
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Ja |
| armaturenfamilie | Faro |
| Ontwerper | Oriano Favaretto |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Materiaal | Geblazen glas en metaal |
| Max. vermogen | 1 x 13W LED Watt |
| Leveringsomvang | Armatuur met geintegreerde led |
| Vermogen in watt | 13W geintegreerde led W |
| Lichtstroom in lm | 2000 lm |
| glas | Graad |
| diameter | 29 cm |
| Dimensions | Ø 29 cm | B 29 cm | H 42 cm |