Polaris Lampa słupkowa Typ 41
Opis
Technologia
| Producent | NEXOLIGHT |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Polaris |
| Temperatura barwowa w kelwinach | 2700K |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP65 |
| LED | zawarty |
| Wymienna dioda LED | tak |
| Materiały materiałowe | Aluminium, odlew aluminiowy, stal nierdzewna, element oprawy oświetleniowej z przezroczystego szkła, z nadrukiem sitodrukowym |
| Moc w watach | 1 x LED 3,5 W |
| Strumień świetlny w lm | 300 lm |
| średnica | 14 cm |
| Dimensions | Ø 14 cm | B 14 cm | H 70 cm |