Warm 4901
[Ramos & Bassols]
Opis
The Vibia Warm 4901 table lamp has a classic lamp shade made of aluminium. The table lamp emits light upwards and downwards. The Warm 4901 is altogether 59 cm high. The lamp shade has a diameter of 42 cm and a height of 24 cm. The table lamp is offered by Vibia in white, brown, beige and green. On the supply line there is an on/off switch. The Warm 4901 can be operated with three replaceable E27 LEDs (retrofit).
Technologia
| Kraj produkcji |
Hiszpania |
|---|---|
| Producent | Vibia |
| Projektant | Ramos & Bassols |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zawartość opakowania | LED |
| tworzywo | aluminium, poliwęglan, stal nierdzewna |
| długość kabla | 200 cm |
| ściemnianie | na miejscu z funkcją ściemniania |
| Cokół / Oprawka | E27 |
| skalowalność | na smyczy |
| LED | Łącznie |
| Średnica klosza | 42 cm |
| wysokość abażur | 24 cm |
| świeczniku Wymiary | ∅ 33 cm |
| wymiana żarówek: | na miejscu |
| wydajność systemu | 3 x 12 Watt |
| Dimensions | H 59 cm |
Hiszpania