Armonia Kinkiet 18
[Francesco Lucchese]
Opis
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Armonia |
| Projektant | Francesco Lucchese |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szkło i metal |
| Moc maksymalna | 1 x maks. 60W E14 Watt |
| Moc w watach | maks. 60W E14 W |
| średnica | 18 cm |
| Dimensions | Ø 18 cm | H 39 cm |