Incanto Lampa sufitowa 2
[Pio & Tito Toso]
Opis
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Tak |
| rodzina opraw | Incanto |
| Projektant | Pio & Tito Toso |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Barwa światła | Biały mat 1 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szkło i metal |
| Moc maksymalna | 1 x 12W LED Watt |
| Zawartość opakowania | Oprawa z zintegrowanym LED |
| Moc w watach | zintegrowane LED 12W W |
| szkła | Biały cieniowany |
| średnica | 45 cm |
| Głębokość | 0 cm |
| Dimensions | Ø 45 cm | H 14 cm |