Giogali Kinkiet
[Angelo Mangiarotti]
Opis
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Giogali |
| Projektant | Angelo Mangiarotti |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szklo i metal |
| Moc maksymalna | 1 x maks. 60W E14 Watt |
| Moc w watach | maks. 60W E14 W |
| Głębokość | 19 cm |
| Dimensions | B 36 cm | H 56 cm |