Giogali Lampa wiszaca R1B
[Angelo Mangiarotti]
Opis
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Giogali |
| Projektant | Angelo Mangiarotti |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szklo i metal |
| Moc maksymalna | 10 x maks. 77W E27 Watt |
| Moc w watach | maks. 77W E27 W |
| Długość kabla | 200 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Dimensions | B 120 cm | H 50 cm |