Groove lampa wisząca 4
[Hangar Design Group]
Opis
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Groove |
| Projektant | Hangar Design Group |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Szkło i metal |
| Moc maksymalna | 6 x maks. 40W E14 Watt |
| Moc w watach | maks. 40W E14 W |
| Długość kabla | 200 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Dimensions | B 130 cm | H 60 cm |