Incanto Ceiling Lamp 2
[Pio & Tito Toso]
Description
Technique
| Manufacturer | Vistosi |
|---|---|
| Bulbs included | Yes |
| Light Series | Incanto |
| Designer | Pio & Tito Toso |
| Protection class / IP rating | IP20 |
| Color | Matt White 1 |
| Materials | Blown glass and metal |
| Max. power | 1 x 12W LED Watt |
| Contents of the package | Luminaire with integrated LED |
| Power in watts | 12W integrated LED W |
| glass | White shaded |
| diameter | 45 cm |
| depth | 0 cm |
| Dimensions | Ø 45 cm | H 14 cm |