Chara Lampa słupkowa Typ 42
Opis
Technologia
| Producent | NEXOLIGHT |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Chara |
| Temperatura barwowa w kelwinach | 2700K |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP54 |
| LED | zawarty |
| Wymienna dioda LED | tak |
| Materiały materiałowe | Aluminium, odlew aluminiowy, stal nierdzewna, szkło bezpieczne przezroczyste |
| Moc w watach | 1 x LED 5 W |
| Strumień świetlny w lm | 425 lm |
| Głębokość | 10.5 cm |
| Dimensions | B 6 cm | H 40 cm |
