Spica Reflektor z grotem Typ 55
Opis
Technologia
| Producent | NEXOLIGHT |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Spica |
| Kolor kabla | czarny |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP54 |
| Materiały materiałowe | Aluminium, odlew aluminiowy, stal nierdzewna, |
| Cokół / Oprawka | GU10 MR11 |
| Moc w watach | 1 x GU10 MR11, maks. 15 W |
| Długość kabla | 250 cm |
| średnica | 4.5 cm |
| Głębokość | 9 cm |
| Dimensions | Ø 4.5 cm | B 4.5 cm | H 25 cm |
