Rana Lampa z grotem
Opis
Technologia
| Producent | NEXOLIGHT |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Rana |
| Kolor kabla | czarny |
| Temperatura barwowa w kelwinach | 2700K |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP54 |
| LED | zawarty |
| Wymienna dioda LED | tak |
| Materiały materiałowe | Aluminium, odlew aluminiowy, stal nierdzewna, płyta akrylowa w kolorze opalowym |
| Moc w watach | 1 x LED 6 W |
| Długość kabla | 250 cm |
| Strumień świetlny w lm | 550 lm |
| średnica | 12 cm |
| Dimensions | Ø 12 cm | B 12 cm | H 55 cm |
