Armonia Pendant Lamp 50
[Francesco Lucchese]
Description
Technique
| Manufacturer | Vistosi |
|---|---|
| Bulbs included | No |
| Light Series | Armonia |
| Designer | Francesco Lucchese |
| Protection class / IP rating | IP20 |
| Materials | Blown glass and metal |
| Max. power | 2 x max. 60W E14 Watt |
| Power in watts | max. 60W E14 W |
| cable length | 200 cm |
| diameter | 49 cm |
| Dimensions | Ø 49 cm | H 39 cm |