Groove Pendant Lamp 4
[Hangar Design Group]
Description
Technique
| Manufacturer | Vistosi |
|---|---|
| Bulbs included | No |
| Light Series | Groove |
| Designer | Hangar Design Group |
| Protection class / IP rating | IP20 |
| Materials | Glass and metal |
| Max. power | 6 x max. 40W E14 Watt |
| Power in watts | max. 40W E14 W |
| cable length | 200 cm |
| depth | 60 cm |
| Dimensions | B 130 cm | H 60 cm |